Gelişim Grubu (5-7 Yaş )

Bursa da cimnastik,taekwondo kursu, bursa da cimnastik,taekwondo okulu, bursa daBursa da voleybol kursu, bursa da voleybol okulu, bursa da voleybol eğitimi cimnastik,taekwondo eğitimi

Cimnastik çocukların erken yaşta spor ile tanışması için en ideal branşların başında gelir. Sport Academi Bursa  Cimnastik  Kursu ile spora ilk adımını atan çocuklar birçok branşın ana unsurlarından olan ·denge, çeviklik, esneklik, hız, güç ve beden farkındalığı kazanımlarını elde ederler.

Bursa cimnastik kursu 5 – 7 yaş grubu çalışma gün ve saatlerimiz ile alakalı ayrıntılı bilgi için 0 532 251 67 73 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz.

Sport Academy Bursa Cimnastik Kursları olarak bu gruplardaki en büyük amacımız derslerimize  katılım sağlayan çocuklarımızın küçük kas gruplarını biraz daha geliştirerek pisiko-motor özellikleri arttırıcı etkinlikler yapmaktır. Sport Academi Bursa Cimnastik Kursunun amaçlarından biriside katılımcı öğrencilerimizi öğretmenleri ve arkadaşlarıyla birlikte hareket etmeyi, yönergelere uyum sağlamayı, belirli kurallar dahilinde değişik oyunlar ve etkinliklerde bulunmalarını sağlamaktır.

Gelişim Grubu (5-7 Yaş )
Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!