Voleybol

VOLEYBOL

Sport Academy
Bursa Nilüfer Voleybol Kurs ve Takımları

Bursa da cimnastik,taekwondo kursu, bursa da cimnastik,taekwondo okulu, bursa da cimnastik,taekwondo eğitimi

BURSA   SPORTİF VOLEYBOL

Kulübümüzün bünyesinde voleybol takımları ve voleybol spor okulları bulunmaktadır.

Yaz Spor okulu( okulların kapanması sonrası) gruplarımız hafta içi salı-perşembe ya da çarşamba-cuma  günleri,

Kış Spor Okulları(okullar açıldıktan sonra) cumartesi-pazar ya da bazı yaş grupları için hafta içi akşam saat 18.15 den sonraki saatlerde çalışmalarımız yapılmaktadır.

GRUPLARI OLUŞTURMA KRİTERLERİMİZ

 Bursa Sportif Voleybol Okulunda  gruplar sporcularımızın yaş, cinsiyet ve sporcunun voleybol branşında geçmiş kazanımlarının yanı sıra fiziksel özellikleri de göz önüne alınarak oluşturulmaktadır.

 Cinsiyet rollerinin henüz tam olarak oluşmadığı yaş dönemleri için kız-erkek ayrımı yapılmamakta olup karma gruplar oluşturulmakta, cinsiyet rolleri ve özelliklerinin belirginleşmesi sonrasındaki dönemler ve güç voleybolunun devreye girdiği dönemler için ise gruplar kız-erkek grupları ayrı olarak düzenlenmektedir.

Bursa Sportif Voleybol okulu olarak en öncelikli amacımız öğrenme dönemindeki sporcularımızın kendi akran grupları ile antrenman yapması  ve beceri öğrenimin sırasında oluşabilecek her türlü şarta kendi iradesi ile senkronize olması ve yaparak, yaşayarak  ve bol bol tekrar yaparak öğrenmesini sağlayacağı şartları oluşturmaktır. 

Burada belirleyici olan bir başka özellik ise Federasyon liglerine katılım yaş başlangıcı itibari ile de ayrılmaktadır (BASKETBOL branşı için U 10 –U 11 VOLEYBOL branşı için Minik, Küçük, Yıldız vb.)

Voleybol kurs ve takım çalışmalarına katılan ve aktif olarak devam eden  sporcularımızın  yaş gruplarına göre ayrılmış olan  görselleri paylaşılmıştır.

#Bursa Basketbol Kursu#Bursa Basketbol Takımı#Bursa Basketbol Okulu#Bursa Voleybol Kursu#Bursa Voleybol Takımı#Bursa Voleybol Okul

Ücretsiz Deneme Antremanı

Voleybol kursu ve basketbol kursunda bizimle birlikte bu kültürü yaşamak isteyen tüm sporcularımıza şart koşmaksızın, ilk antrenmanda kayıt olma şartı aramaksızın ve kendimize olan güvenimizi, işimize olan aşkımızı ve size olan saygımızı, salonumuzun hijyeni özelliklerini yerinde gözlemlemenizi ,yaşayarak görerek deneyimlemenizi istiyoruz

Grup ve Bireysel Antrenmanlar

Gruplarımız pandemi döneminde max.12 kişilik olacak şekilde ayarlanmış olup sporcularımızın yaş grubu ve önceki yaşantılarında edindiği bireysel gelişimleri ve takım içi performanslarını en iyi şekilde devam ettirebilecek şekilde düzenlenmeye çalışılmaktadır. Arzu eden ve gerek görülen sporcularımızıgelişim antrenmanları da yapılmaktadır.

Veli Bekleme Alanı

Salonumuz giriş kapısından itibaren salon boyunca uzanan geniş koridorda salonlar arası camekan ile bölünmüş halde bulunan rahat ve geniş bölümde sporcularımızın antrenmanını izleyebilir isterlerse spor salonunun içinde kendileri için oluşturulan izleme alanında da çalışmaları takip edebilirler.

Clup Sportif Voleybol Takımları

Takımlarımız Bursa Yerel Liglerinde Yıldız Kız, Küçük Kız, Midi Kız ve Minik Kız kategorilerinde katılım sağlamaktadır.2021/2022 sezonunda ilk kez yerel liglerde mücadele eden takımlarımızda toplamda 58 sporcumuz lisanlı olarak mücadele etti.

Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!