Cimnastik Kursu Gruplarımız

bursa cimnastik kursu, bursa cimnastik eğitimi, bursa cimnastik dersleri

Bursa Cimnastik kursları olarak 3/10 yaş çocuklarımıza yönelik çalışma programları oluşturduk. Her çocuğun kendi yaş ya da gelişim grubunda eğitim alabileceği, grup uyumlarının yanı sıra bireysel gelişimlerinin de takip edildiği cimnastik gruplarımızda, güler yüzlü iletişimi kuvvetli ve alanında uzman 2 antrenörümüz eşliğinde derslerimiz devam etmektedir.

Her grubumuzun çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu siz değerli velilerimizin uygun zamanlarını bulmak için esnek bir program uygulanmaya çalışılmış , hafta içi iş ve program yoğunluğu olan velilerimiz için hafta sonu, hafta sonunu spor okulu programlarından ziyade kendine vakit ayırmak isteyen ya da programı uymayan velilerimiz için ise hafta içi 18 den sonra 4 güne dağıtılmış cimnastik programımız ile sizlere en uygun zaman dilimini oluşturmaya çalıştık.

Bursa Cimnastik Kursları olarak 202 metrekare alanda kurduğumuz ve tek bakışta salonun tamamını görebileceğiniz salonumuzda çocuklarımızın tüm çalışmalarını siz değerli velilerimizin izleyebileceği veli bekleme alanımızı oluşturulmuş olup sizlere bir cimnastik kursundan daha fazlasını sunma amacındayız.

Cimnastik Kursu Gruplarımız
Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!