Voleybol Copy

VOLEYBOL

Sport Academy
Bursa Nilüfer Voleybol Kurs ve Takımları

Bursada  Voleybol Kursları

GRUPLARI OLUŞTURMA KRİTERLERİMİZ

Sport Academy Bursa Voleybol Okulunda  gruplar sporcularımızın yaş, cinsiyet ve sporcunun voleybol branşında geçmiş kazanımlarının yanı sıra fiziksel özellikleri de göz önüne alınarak oluşturulmaktadır.

 Cinsiyet rollerinin henüz tam olarak oluşmadığı yaş dönemleri için kız-erkek ayrımı yapılmamakta olup karma gruplar oluşturulmakta, cinsiyet rolleri ve özelliklerinin belirginleşmesi sonrasındaki dönemler ve güç voleybolunun devreye girdiği dönemler için ise gruplar kız-erkek grupları olarak ayrılmaktadır.

Sport Academy Voleybol okulu olarak en öncelikli amacımız öğrenme dönemindeki sporcularımızın kendi akran grupları ile antrenman yapması  ve beceri öğrenimin sırasında oluşabilecek her türlü şarta kendi iradesi ile senkronize olması ve yaparak, yaşayarak  ve bol bol tekrar yaparak öğrenmesini sağlayacağı şartları oluşturmaktır. 

Burada belirleyici olan bir başka özellik ise Federasyon liglerine katılım yaş başlangıcı itibari ile de ayrılmaktadır (BASKETBOL branşı için U 10 –U 11 VOLEYBOL branşı için Minik, Küçük, Yıldız vb.)

Voleybol kurs ve takım çalışmalarına katılan ve aktif olarak devam eden  sporcularımızın  yaş gruplarına göre ayrılmış olan  görselleri paylaşılmıştır.

#Bursa Basketbol Kursu#Bursa Basketbol Takımı#Bursa Basketbol Okulu#Bursa Voleybol Kursu#Bursa Voleybol Takımı#Bursa Voleybol Okulu

Ücretsiz Deneme Antremanı

Voleybol kursu ve basketbol kursunda bizimle birlikte bu kültürü yaşamak isteyen tüm sporcularımıza şart koşmaksızın, ilk antrenmanda kayıt olma şartı aramaksızın ve kendimize olan güvenimizi, işimize olan aşkımızı ve size olan saygımızı, salonumuzun hijyeni özelliklerini yerinde gözlemlemenizi ,yaşayarak görerek deneyimlemenizi istiyoruz

Grup ve Bireysel Antrenmanlar

Gruplarımız pandemi döneminde max.12 kişilik olacak şekilde ayarlanmış olup sporcularımızın yaş grubu ve önceki yaşantılarında edindiği bireysel gelişimleri ve takım içi performanslarını en iyi şekilde devam ettirebilecek şekilde düzenlenmeye çalışılmaktadır. Arzu eden ve gerek görülen sporcularımızıgelişim antrenmanları da yapılmaktadır.

Veli Bekleme Alanı

Velilerimiz için pandemi sonrası dönemdeki en büyük sorunlardan biri olan sporcusunu izleyememe ya da salona alınmama durumu bizde yok. Solonumuz giriş kapısından itibaren salon boyunca uzanan geniş koridorda velilerimiz salonlar arası camekan ile bölünmüş halde bulunan rahat ve geniş bölümde sporcularımızın antrenmanını temassız bir şekilde izleyebilirler..

COVİD-19 Önlemleri ve Hijyen

Salonumuz düzenli olarak UNIPEST PEST KONTROL &HAŞERE İLAÇLAMA firması ile olan işbirliğimiz çerçevesinde dezenfekte edilmekte olup, sporcularımızın ve velilerimizin bina giriş kapısında ateş ölçümü yapılmakta, bina girişinde ayak ve el dezenfektanı bulunmakta, velilerimiz veli bekleme bölümüne geçerken pandemi döneminde..

Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!