Sık Sorulan Sorular

bursa taekwondo okulu, Bursa Pilates okulu, Bursa Voleybol okulu, Bursa Baketbol, Bursa cimnastik, Bursa basketbol okulu, bursa voleybol okulu
Çalışma Gün ve Saatleri Ne Zaman ?

Hafta içi ve hafta sonu gruplarımıza göre değişen çalışmalarımız vardır. Hafta içi saat 17.30 da sonra ,hafta sonu ise gün boyu farklı saatlerde çalışmalarımız yapılmaktadır.

Hangi Yaş Grupları Katılabilir ?

Basketbol , taekwondo ve Voleybol kurslarımıza 5/17 yaş arası Cimnastik kurslarımıza 3/10 yaş arası spor yapmak ve takımlarda yer almak isteyen kız-erkek herkes katılabilir.

Hangi Branşlar Var ?

Taekwondo, Cimnastik, Voleybol ve Basketbol kurslarımız mevcuttur. Aynı zamanda yerel liglerde basketbol ve voleybol branşlarında mücadele edecek olan takımlarımızda mevcuttur.

Ücretler ?

Voleybol kurs ücretimiz 8 çalışma periyodu için 1500 tl
Basketbol kursu için 8 çalışma dönemini kapsayan ücretlendirmemiz 1500 tl dir.
Cimnastik kursu için haftada 2 ayda 8 çalışma 1500 tl,
Taekwondo haftada 2 çalışma ayda 8 çalışma için 1250 tl

Nasıl İrtibat Kurabilirim ?

Basketbol kursu, Taekwondo kursu, Cimnastik Kursu, Voleybol kurslarımızı için en ayrıntılı bilgiyi 0 532 251 67 73 numaralı telefondan alabilirsiniz.
Ayrıca @bursa sportif instagram sayfamız ya da
https://www.youtube.com/channel/UCj3Jr5mByW6ktteKX5djcww you tube sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hiç oynamayan ve daha önce oynamış sporcular aynı grupta mı olacak?

Burada dikkat ettiğimiz en temel ilke öğrencilerimizin gelişim durumuna uygun gruplarda yer alması. Taekwondo kurs, voleybol kurs ,basketbol kurs ve cimnastik kurslarımızdaki seviye gruplarını oluştururken özenle hareket edilmekte ve antrenör, sporcu ve veli işbirliğini önemsemekteyiz.

Lisanslı sporcu olabilir miyim ?

Bursa Sportif Spor Kulübü olarak Bursa Yerel Liglerinde BURSA SPORTİF spor kulübü olarak mücadele etmekteyiz.
Kız Voleybol ve Kız-Erkek Basketbol liglerinde mücadele eden takımlarımız (Basketbol da U 10 -11-12 Erkek, Voleybol branşında ise Yıldız Kız, Küçük Kız,Midi ve Mini kız) takımlarımız mevcuttur.
Basketbol, Taekwondo, ve voleybol kurs gruplarında gerekli eğitimi alan ve gelişim durumuna göre kulüp çalışmalarına alınması uygun görülen sporcular voleybol kurs ,Taekwondo kurs ve basketbol kurs gruplarına ek olarak basketbol takımı, Taekwondo Takımı ve voleybol takımı kulüp çalışmalarına da katılmakta ve kulübümüz tarafından desteklenmektedir.
Kulübümüzde voleybol takımı ve basketbol takım çalışmaları için spor okulundan ayrı olarak çalışmalar yapılmakta olup, takım seviyesine gelen tüm sporcularımızı takım ile antrenmanalar almakta ve lisanslama işlemleri yapılmakta ve liglerde takımlarımız ile müsabakalarda mücadele etme şansına sahip olmaktadır.

Basketbol Kursu, Taekwondo Kursu, Cimnastik Kursu, ve Voleybol Kursu fiyatlarınızda indirim var mı?

Kardeş indirimi %10
3 aylık peşin ödeme %10
6 aylık peşin ödeme %15
9 aylık peşin ödeme %20
1 yıllık peşin ödeme %25 indirim yapılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular
Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!