Bursa’da Voleybol Kursları

Bursa taekwondo kursu, Bursa cimnastik kursu,Bursa Pilates kursu, bursa voleybol kursu, bursa basketbol kursu

Kulübümüzün bünyesinde voleybol takımları ve voleybol spor okulları bulunmaktadır. Spor Okulu Yaş aralığımız 6/16 yaş dır.

Mini, Midi, Küçük ve Yıldız kategorilerinde yerel liglerde mücadele eden takımlarımızda lisanslı sporcu olma şansı ,Spor okullarımızda alanında uzman antrenörler eşliğinde voleybol eğitimi.

Çalışmalarımızı Nilüfer/Beşevler/Şehitler Ortaokulu Spor Salonunda yapmaktayız.

Voleybol takım grubu çalışmalarımız hafta içi salı ve perşembe günleri 18.00 dan sonraki saatlerde;

 Voleybol Spor Okulu çalışmalarımız da  cumartesi -pazartesi günleri yapılmaktadır.

 Çalışma programımız ile alakalı ayrıntılı bilgi için voleybol çalışma programına bakabilirsiniz ya da 0 532 251 67 73 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Antrenmanlarımız 3 antrenör  eşliğinde yapılmakta olup tüm öğrencilerimizin kendi yaş grubunda ve ön öğrenmelerine göre gruplar oluşturulmuş ve sporcumuz bu oluşturulan gruplara dahil edilmektedir. Yani yeni başlayan öğrencimiz yeni başlayanların olduğu gruba daha önce voleybol oynamış öğrenci de kendi seviyesindeki gruplara dahil edilmektedir.

Voleybol okulu eğitim ücretimiz dönemlik 1400 TL olup 1 dönem 8 çalışmadır.

Bursa’mız Türkiye’nin en yetenekli illerinden biri olarak kabul edilmektedir. Gerek futbol ,gerek basketbol, gerekse de voleybol dallarında önemli kulüpler tarafından temsil edilmektedir. Futbolda Türkiye deki 5. şampiyon Bursaspor , Basketbolda Tofaşve Furitti Extra Bursaspor, Voleybolda bayanlarda Nilüfer Belediyespor ,Erkeklerde Büyükşehir Belediyespor ,hentbolda Nilüfer Belediyespor ilk planda aklımıza gelen spor kulüpleri.

Bu fotoğraf sadece yetenek ile açıklanamayacak bir durum elbette. İlgi ,alaka, sevmek, adanmak gibi kavramlarda bu fotoğrafın olmaz ise olmazlarından.

Bunca başarılı spor kulübünün halkın spor yapmasına, halkında spor kulüplerinin başarısına elbette etkisi doğrudan olmakta.

Bursa Nilüfer voleybol, basketbol okulu, cimnastik okulu olarak bizde bu işin eğitim ve başlangıç aşamasında 2020 yılının başından beri faaliyet göstermekteyiz. Yerel manada ne kadar çok fazla spor okulu, spor kulübü olur ise yetenekli çocukların keşfi o kadar daha kolaylaşır. Tatbiki bu işlerin bilimin ışığında hareket eden , gelişmeleri takip eden, kendisini sürekli geliştirmeye açık tutan ve sürekli gelişen, işin ehli insanlar tarafından yapılması elzemdir. Bizde Basketbol ve voleybol kurslarımızda öğrencilerimiz ile buluşan, onlara eğitim veren rol model olan tüm ekibimizi pedagojik formasyonu olan eğitmenlerden oluşturmaya çalıştık.

Unutmayın ki, öğrenme gelişme ve döneminde size nelerin sunulduğunu kimler tarafından sunulduğu çok önemlidir. Hemen hemen her mahallede her semtte bir spor salonu ve bir spor kulübü bulunmakta. Özellikle salon sporları anlamında son yıllarda oldukça olumlu gelişmeler yaşanmakta. Her kulüp kendisinin üzerine düşeni yapmaya çalışmakta ve en iyi eğitimi vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Kursların ve kulübün bulunduğu çevreye, mahalle. semt ve soyo-ekonomik şartlara göre kurs ücretleri değişmekte olup ,son yıllarda en iyi kurs evimize yakın olan kurs en iyi yakım oynadığım takım anlayışı da oturmaya başlamıştır. Bu bakış açısında yola çıkıldığında basketbol kurusu, voleybol kursu kalitesi ya da beklentiler ile alakalı velilerin üzerine oldukça büyük iş düşmektedir. Çünkü verilecek eğitimin kalitesi sizi doğrudan etkileyecek olup spora devem ya da spordan soğuma gibi başlangıç tamamen spor kurslarında olmaktadır. Olumlu ya da olumsuz ilk deneyimler için en iyi, eğitimi vermek spor okullarının üzerine düşerken en iyi hizmeti ve eğitimi alabileceğiniz spor okulunu bulmakta bir o kadar meşakkatli.

Bizde üzerimize düşeni yapmak için elimizden gelen en iyi çalışmaları ve organizasyonu yapmak adına biz yol arkadaşlığı içine girdik değerli velilerimiz ile .

Bizde üzerimize düşeni yapmak için elimizden gelen en iyi çalışmaları ve organizasyonu yapmak adına biz yol arkadaşlığı içine girdik değerli velilerimiz ile .Allah yolumuzu açık tutsun , başarılarımız daim olsun.

Bursa Sportif Spor Kulübü

Bursa’da Voleybol Kursları
Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!