Bursa da Cimnastik Kursları

bursa taekwondo okulu, Bursa Pilates okulu, Bursa Voleybol okulu, Bursa Baketbol, Bursa cimnastik, Bursa basketbol okulu, bursa voleybol okulu

Bursa Sportrif Cimnastik kursu çalışmalarımız hafta içi salı, perşembe ve çarşamba, cuma hafta sonu cumartesi -pazartesi günleri yapılmaktadır.

Cimnastik kursu antrenmanlarımız 2 antrenör eşliğinde yapılmakta olup cimnastik kursu gruplarında yetralan tüm öğrencilerimizin kendi yaş grubunda(( öğrenme odaklı eğlence grubu (3-4 yaş), başlangıç grubu (4-6 yaş), gelişim grubu (5-7 yaş), temel jimnastik grubu (7-10 yaş) jimnastik kurs çalışmalarına dahil olmaktadır.

Bursa Cimnastik Kursu salonumuz 202 metrekare alanda yer almakta ve içerisinde hiç kolon bulunmamaktadır.

Diğer cimnastik gruplarımız için ise haftada iki antrenman aylık 750 tl olacak şekilde güncellenmiştir.

Bursa Cimnastik kursu olarak hafta içi 4 gün akşam ve hafta sonu tüm gün boyunca farklı saat dilimlerinde çalışmalarımız mevcuttur.

Bursa da cimnastik kursu olarak en iyilerden biri olmayı amaçlayan kurumumuz da grup sayıları max.12 öğrenci olacak şekilde planlanmıştır.

Bursa’mız Türkiye’nin en yetenekli illerinden biri olarak kabul edilmektedir. Gerek futbol ,gerek basketbol, gerekse de voleybol dallarında önemli kulüpler tarafından temsil edilmektedir. Futbolda Türkiye deki 5. şampiyon Bursaspor , Basketbolda Tofaş, Voleybolda bayanlarda Nilüfer Belediyespor ,Erkeklerde Büyükşehir Belediyespor ,hentbolda Nilüfer Belediyespor ilk planda aklımıza gelen.

Bu fotoğraf sadece yetenek ile açıklanamayacak bir durum elbette. İlgi ,alaka, sevmek, adanmak gibi kavramlarda bu fotoğrafın olmaz ise olmazlarından.

Bunca başarılı spor kulübünün halkın spor yapmasına, halkında spor kulüplerinin başarısına elbette etkisi doğrudan olmakta.

Bursa Nilüfer voleybol okulu, basketbol okulu cimnastik okulu olarak bizde bu işin eğitim ve başlangıç aşamasında 2020 yılının başından beri faaliyet göstermekteyiz. Yerel manada ne kadar çok fazla spor okulu, spor kulübü olur ise yetenekli çocukların keşfi o kadar daha kolaylaşır. Tabi ki bu işlerin bilimin ışığında hareket eden , gelişmeleri takip eden, kendisini sürekli geliştirmeye açık tutan ve sürekli gelişen, işin ehli insanlar tarafından yapılması elzemdir. Bizde cimnastik, basketbol ve voleybol kurslarımızda öğrencilerimiz ile buluşan, onlara eğitim veren rol model olan tüm ekibimizi pedagojik formasyonu olan eğitmenlerden oluşturmaya çalıştık.

Unutmayın ki, öğrenme gelişim ve döneminde size nelerin sunulduğunu kimler tarafından sunulduğu çok önemlidir. Hemen hemen her mahallede her semtte bir spor salonu ve bir spor kulübü bulunmakta. Özellikle salon sporları anlamında son yıllarda oldukça olumlu gelişmeler yaşanmakta. Her kulüp kendisinin üzerine düşeni yapmaya çalışmakta ve en iyi eğitimi vermek adına çalışmalarını sürdürmektedir.

Kursların ve kulübün bulunduğu çevreye, mahalle. semt ve soyo-ekonomik şartlara göre kurs ücretleri değişmekte olup ,son yıllarda en iyi kurs evimize yakın olan kurs en iyi yakım oynadığım takım anlayışı da oturmaya başlamıştır. Bu bakış açısında yola çıkıldığında cimnastik kursu, basketbol kurusu, voleybol kursu kalitesi ya da beklentiler ile alakalı velilerin üzerine oldukça büyük iş düşmektedir. Çünkü verilecek eğitimin kalitesi sizi doğrudan etkileyecek olup spora devem ya da spordan soğuma gibi başlangıç tamamen spor kurslarında olmaktadır. Olumlu ya da olumsuz ilk deneyimler için en iyi, eğitimi vermek spor okullarının üzerine düşerken en iyi hizmeti ve eğitimi alabileceğiniz spor okulunu bulmakta bir o kadar meşakkatli.

Bizde üzerimize düşeni yapmak için elimizden gelen en iyi çalışmaları ve organizasyonu yapmak adına biz yol arkadaşlığı içine girdik değerli velilerimiz ile .

Bizde üzerimize düşeni yapmak için elimizden gelen en iyi çalışmaları ve organizasyonu yapmak adına biz yol arkadaşlığı içine girdik değerli velilerimiz ile .Allah yolumuzu açık tutsun , başarılarımız daim olsun.

Bursa Sportif Spor Kulübü/Cimnastik Academy

Bursa Cimnastik Okulu,Bursa Voleybol Okulu, Bursa Basketbol Okulu,

Bursa da Cimnastik Kursları
Başa dön
Sohbet Başlat
Whatsapp Hattı
Canlı sohbet ile hemen bize ulaşın!